O mnie

Justyna Pabiasz FOTOGRAFIA
Witaj na mojej stronie.

Jestem mamą, żoną, z zawodu informatykiem, a z zamiłowania fotografem.
Swoją pasję odkryłam kilka lat temu, gdy urodziła się moja córka.
Zapragnęłam wtedy uwiecznić każdy moment jej życia, każdy uśmiech i każdy gest.
Tak niewinnie się to zaczęło :)
Potem był nowy aparat - pierwsza w życiu lustrzanka.
Wtedy fotografia pochłonęła mnie na dobre.

Pragnę ciągle się rozwijać i doskonalić swój warsztat.
We wrześniu 2014 roku zostałam studentką Akademii Fotografii Dziecięcej.
Na swoim koncie mam już kilka ukończonych kursów, a wiele moich prac zostało zauważonych
i docenionych przez instruktorów Akademii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W styczniu 2016 roku otrzymałam akredytację Akademii Fotografii Dziecięcej.

Justyna Pabiasz FOTOGRAFIA
 "W zimowej, śnieżnej atmosferze mamy zaszczyt powitać w gronie Akredytowanych Fotografów Dziecięcych osobę, która w ujmujący sposób potrafi rejestrować w kadrach codzienność. Justyna – bo o niej mowa, to fotograf przywiązujący niezwykłą wagę do ukazywania relacji demonstrując w tym temacie umiejętności na profesjonalnym poziomie. To co charakterystyczne w jej twórczości to obecność emocji, spójna kompozycja, jak również bardzo dobrze opanowana obróbka tonalna i kolorystyczna. Jesteśmy dumni, że fotograf tej klasy stanowi bardzo ważną część Akademii, wierząc, że stanowi inspirację dla społeczności Mam. Justynę polecamy wszystkim tym, którzy pragną zapisać prawdę o sobie i swych bliskich w pozytywny sposób." 

W styczniu 2018 roku zostałam członkiem Photography Association - organizacji zrzeszającej najlepszych fotografów na świecie.

Justyna Pabiasz FOTOGRAFIA

Photography Association stawia na umiejętności techniczne, kreatywność i artyzm oraz na profesjonalne prowadzenie biznesu.

Wybierając fotografa, który jest członkiem tej organizacji macie gwarancję, że nie traficie na przypadkową osobę.

Oddajecie swoje wspomnienia w najlepsze ręce.

 

 

 

 

 

Łask, fotograf noworodkowa

O sesjach

Sesja rodzinna, noworodkowa czy ciążowa odbywa się w Waszym domu, dlatego chciałabym byście potraktowali mnie jak dobrą znajomą, która wpada z wizytą i aparatem ;)

Nie stresujcie się niczym, a wtedy czas spędzony ze mną zaowocuje pięknymi kadrami.

Zawsze staram się wychodzić poza ramy typowej fotografii noworodkowej. Fotografuję nie tylko śpiące maleństwa w uroczych pozach, ale też ich otoczenie i najbliższych. Chcę poznać Waszą rodzinę i pokazać na fotografiach jakie łączą Was więzi, uczucia. Jak piękne relacje są między Wami.

Tylko takie zdjęcia pokazują prawdziwy moment z życia. Tylko takie zostają w pamięci. Fotografia musi wywoływać emocje, bez tego nie ma sensu. Dlatego ja z moim aparatem tych emocji u Was poszukuję.

Rekomendacje

Monika i Arek


"Piękne zdjęcia, cudowna atmosfera podczas ich robienia z kilkudniowym noworodkiem. Pełen profesjonalizm :) szczerze polecam Justynę wszystkim Rodzicom :)"

 

 

 

 

 

Ewelina i Łukasz


"Sesja w cudownej atmosferze!!! Justyna biegała za Bartoszkiem, który osiągał zawrotne prędkości :D Bez wątpliwości dała radę! Zdjęcia piękne!!! Gorąco polecamy!!!"

 

 

 

 

 

Gosia i Tomek


"Dziękujemy za piękne zdjęcia, bardzo wzruszająca pamiątka na lata. Polecam jak najbardziej! Mega profesjonalizm i super podejście do malutkiego modela."

 

 

 

 

 

Rodzice Alexa


"Sympatyczna ,uśmiechnięta, a co najważniejsze świetna w tym, co kocha robić, czyli fotografować. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo zdjęcia są przepiękne. Mocno polecamy :)"

 

 

 

 

 

Rodzice Zosi


"Masz Justynko niesamowitą intuicję, spostrzegawczość i wyczucie chwili. Pełen profesjonalizm i pasja!"

 

 

 

 

 

Moje inspiracje

Oglądanie zdjęć innych fotografów (zaznaczam - DOBRYCH fotografów) prowokuje do coraz lepszego fotografowania i otwiera umysł na nowe pomysły.

Codziennie zaglądam na strony moich ulubionych autorek.

Wiele z nich to utytułowane fotografki dziecięce, jak np. Kelly Brown, przez kilka lat z rzędu ogłaszana najlepszym fotografem noworodkowym w Australii; czy Kate T. Parker, której specjalnością są kadry lifestylowe, a której prace pokazywane były w wielu amerykańskich galeriach; Heidi Haden i jej blog Velvet Owl Photography - zachwycam się jej sesjami rodzinnymi.